Діти Запоріжжя лого

Ярослав Бельченко

12 березня 2021, 21:38 694 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Збір коштів закритий! У березні 2021 Ярослав відправився на реабілітацію в центр "Томатіс-Україна".

Ярослав Бельченко

Ярослав Бельченко, 19.12.2014 року народження

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, психоорганічний синдром.

Новини про лікування Ярослава Бельченко

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

УВАГА! СТАНОМ НА 31.03.2021 р.: Збір коштів закритий!

У березні 2021 Ярослав відправився на реабілітацію в центр "Томатіс-Україна".

=====================================

Поява Ярославчика на світ була непростою. Пологи видалися складні та затяжні. Потім ще три доби дитина провела в стані медикаментозного сну. Ще до того, як малюк прийшов до тями, були виявлені ознаки набряку мозку. Подальші обстеження підтвердили ще й непрохідність кішківника і порушення кровотоку центральної вени печінки. В 1,5 місяці була проведена операція з усунення проблеми з кішківником. І тільки через два місяці після народження мама з синочком прибули додому.

Ярослав Бельченко

До дев'яти місяців фізичний розвиток Ярика був повільним. Дитина була малоактивною: більшу частину часу тільки лежала і майже не рухалась. Це змусило батьків провести додаткові обстеження, які показали наявність цілого переліку діагнозів: ДЦП, подвійна геміплегія, спастичний тетрапарез.

Спочатку батьки звернулися за допомогою до реабілітологів за місцем проживання. Фізичні заняття в поєднанні з медикаментами давали лише невеликі поліпшення. А через часті хвороби з високою температурою, яка провокувала напади судом, довелося перенести заняття на дому під нагляд невролога.

З перших днів життя Ярика сім'я радіє кожній маленькій перемозі над хворобою. Ярослав - дуже життєрадісна дитина, любить гуляти на вулиці з молодшою сестричкою Дашенькой і дивитися яскраві мультфільми. Він все розуміє, на все реагує, але поки не може говорити через затримку мови. Дитина потребує постійної реабілітації в спеціалізованих клініках. З 2018 роки ми щороку допомагаємо в оплаті курсів реабілітації Ярослава. У цьому році родина знову просить підтримки.

Ярослав Бельченко

Олена Бельченко завжди з гордістю ділиться успіхами синочка: «Минулий рік був нелегким. Через карантин наш місцевий реабілітаційний центр був закритий, і тільки з вересня 2020 поновилися заняття. Малюк так був радий бачити викладачів, що перші 10 хвилин зустрічі по-своєму виражав радість і захват! Психолог і музичний керівник допомагають Ярику пізнавати навколишній світ. А курси масажу і роботу з соціальним педагогом ми проводимо вдома. Синочок навчився розрізняти кольори, знає цифри, фігури, їстівні і неїстівні предмети, вчиться малювати і робити аплікації. А ось з фізичними навичками у нас складніше, тому з приходом весни ми з Ярославчиком збираємося на чергову реабілітацію ».

Батьки намагаються зробити все, щоб дитина стала більш пристосованою до життя, але шлях цей тривалий і непростий. А кожна реабілітація - це шанс навчитися чомусь новому, закріпити отримані раніше навички управляти своїм організмом. В кінці березня починається реабілітація в центрі «Томатіс» вартістю 23 600 гривень. У нас є лише пара тижнів, щоб зібрати суму, яка допоможе малюкові потрапити на заняття і закріпити отримані раніше навички.

Родина мешкає в м. Запоріжжі

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітниківфонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

23 857 747

Витрати фонду в 2022
146 хворим дітям 3 264 632 грн.
Мед. обладнання: 475 181 грн.
Гуманітарна допомога: 6 619 991 грн.
Дітям з інвалідністю: 9 544 026 грн.
Дитячому экоселу: 515 218 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 1 040 247 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 110 204 грн.
Службові витрати: 952 398 грн.
Загалом витрат: 22 630 973 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

111 483 445

Дитині потрібна родина