Діти Запоріжжя лого

Ярослав Бельченко

12 березня 2021, 21:38 1042 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Збір коштів закритий! У березні 2021 Ярослав відправився на реабілітацію в центр "Томатіс-Україна".

Ярослав Бельченко

Ярослав Бельченко, 19.12.2014 року народження

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, психоорганічний синдром.

Новини про лікування Ярослава Бельченко

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

УВАГА! СТАНОМ НА 31.03.2021 р.: Збір коштів закритий!

У березні 2021 Ярослав відправився на реабілітацію в центр "Томатіс-Україна".

=====================================

Поява Ярославчика на світ була непростою. Пологи видалися складні та затяжні. Потім ще три доби дитина провела в стані медикаментозного сну. Ще до того, як малюк прийшов до тями, були виявлені ознаки набряку мозку. Подальші обстеження підтвердили ще й непрохідність кішківника і порушення кровотоку центральної вени печінки. В 1,5 місяці була проведена операція з усунення проблеми з кішківником. І тільки через два місяці після народження мама з синочком прибули додому.

Ярослав Бельченко

До дев'яти місяців фізичний розвиток Ярика був повільним. Дитина була малоактивною: більшу частину часу тільки лежала і майже не рухалась. Це змусило батьків провести додаткові обстеження, які показали наявність цілого переліку діагнозів: ДЦП, подвійна геміплегія, спастичний тетрапарез.

Спочатку батьки звернулися за допомогою до реабілітологів за місцем проживання. Фізичні заняття в поєднанні з медикаментами давали лише невеликі поліпшення. А через часті хвороби з високою температурою, яка провокувала напади судом, довелося перенести заняття на дому під нагляд невролога.

З перших днів життя Ярика сім'я радіє кожній маленькій перемозі над хворобою. Ярослав - дуже життєрадісна дитина, любить гуляти на вулиці з молодшою сестричкою Дашенькой і дивитися яскраві мультфільми. Він все розуміє, на все реагує, але поки не може говорити через затримку мови. Дитина потребує постійної реабілітації в спеціалізованих клініках. З 2018 роки ми щороку допомагаємо в оплаті курсів реабілітації Ярослава. У цьому році родина знову просить підтримки.

Ярослав Бельченко

Олена Бельченко завжди з гордістю ділиться успіхами синочка: «Минулий рік був нелегким. Через карантин наш місцевий реабілітаційний центр був закритий, і тільки з вересня 2020 поновилися заняття. Малюк так був радий бачити викладачів, що перші 10 хвилин зустрічі по-своєму виражав радість і захват! Психолог і музичний керівник допомагають Ярику пізнавати навколишній світ. А курси масажу і роботу з соціальним педагогом ми проводимо вдома. Синочок навчився розрізняти кольори, знає цифри, фігури, їстівні і неїстівні предмети, вчиться малювати і робити аплікації. А ось з фізичними навичками у нас складніше, тому з приходом весни ми з Ярославчиком збираємося на чергову реабілітацію ».

Батьки намагаються зробити все, щоб дитина стала більш пристосованою до життя, але шлях цей тривалий і непростий. А кожна реабілітація - це шанс навчитися чомусь новому, закріпити отримані раніше навички управляти своїм організмом. В кінці березня починається реабілітація в центрі «Томатіс» вартістю 23 600 гривень. У нас є лише пара тижнів, щоб зібрати суму, яка допоможе малюкові потрапити на заняття і закріпити отримані раніше навички.

Родина мешкає в м. Запоріжжі

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітниківфонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 772 150

Витрати фонду в 2024
48 хворим дітям 735 085 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 712 794 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 257 544 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 362 793 грн.
Загалом витрат: 3 677 979 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 905 614