Діти Запоріжжя лого

Наталія Грисюк (Кислюк)

17 грудня 2020, 15:01 663 Автор: Наталія Грисюк, Ольга Вовк deti.zp.ua У січні Наталці Грисюк необхідно пройти курс лікування препаратом Брамітоб вартістю 80 000 гривень. Самостійно їй не впоратись!

Наталія Грисюк (Кислюк) 28.02.1992 года рождения

Діагноз: Муковісцидоз (кістозний фіброз) змішана форма.

Новини о лікування Наталії Грисюк (Кислюк)

Виписка: 1 стр, 2 стр.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвувань

Добрий день, любі чарівники! Розповідаю Вам новини зі свого життя.

Я нарешті пролікувалася! Лікування проходило вперше у моєму місті. Через карантин Львівська лікарня, в котрій я завжди лікуюсь, не приймає пацієнтів з інших міст.

Морально цього разу було класно, майже без істерик. До мене приходили мої любі відвідувачі, які у Львів не мали можливості приїжджати через свій вік (60+). Мені приносили домашні смаколики й "вигулювали" від лікарняних стін.

Перший катетер в мене простояв майже 12 днів, на згині правої руки. З моїми проколотими та пошкодженими венами це справжня витримка та диво! Дуже приємне було лікування, єдиний мінус – мені не вистачало настанов Людмили Йосипівни Бобер і фізіотерапії зі Світланою Миколаївною Орел, моїх незмінних лікарів-чарівників, котрі знають мене та відчувають мій організм!

Лікувалася антибіотиками: Меронем + Амікацин + інгаляції Коломіцином. Сьогодні я вже закінчила курс інгаляцій Коломіцином і на завтра починаю дихати Брамітобом. Кошти на це дороговартісне лікування я з родиною відкладала понад півроку, наразі збереження в сім`ї та родичів відсутні.

Я почала активно добиватися видачі Брамітобу від місцевої влади, але, на жаль, поки що без успіху, бо вартість одного курсу сягає понад 80 000 гривень, а таких курсів загалом потрібно 3!

Я старанно виконую усі призначення, намагаюсь підтримувати стан легень в задовільному стані і виконую усі дихальні вправи. Дотримуюсь всіх карантинних обмежень, більшість часу знаходжусь вдома, займаюсь своїм здоров’ям та творчістю. Коли випадає нагода, з чоловіком ходимо гуляти до парку, тримаємо дистанцію від інших людей і насолоджуємось красою навкруги!

Я щиро дякую кожному за час, турботу та допомогу! Сподіваюсь, що ви не залишите мене та допоможете в придбанні життєво важливого курсу антибіотику. Я зі свого боку буду домагатись видання коштів від місцевої влади та робити все, що від мене залежить!

Наталія мешкає в м. Луцьк

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039