Діти Запоріжжя лого

Наталія Грисюк (Кислюк)

17 грудня 2020, 15:01 623 Автор: Наталія Грисюк, Ольга Вовк deti.zp.ua У січні Наталці Грисюк необхідно пройти курс лікування препаратом Брамітоб вартістю 80 000 гривень. Самостійно їй не впоратись!

Наталія Грисюк (Кислюк) 28.02.1992 года рождения

Діагноз: Муковісцидоз (кістозний фіброз) змішана форма.

Новини о лікування Наталії Грисюк (Кислюк)

Виписка: 1 стр, 2 стр.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвувань

Добрий день, любі чарівники! Розповідаю Вам новини зі свого життя.

Я нарешті пролікувалася! Лікування проходило вперше у моєму місті. Через карантин Львівська лікарня, в котрій я завжди лікуюсь, не приймає пацієнтів з інших міст.

Морально цього разу було класно, майже без істерик. До мене приходили мої любі відвідувачі, які у Львів не мали можливості приїжджати через свій вік (60+). Мені приносили домашні смаколики й "вигулювали" від лікарняних стін.

Перший катетер в мене простояв майже 12 днів, на згині правої руки. З моїми проколотими та пошкодженими венами це справжня витримка та диво! Дуже приємне було лікування, єдиний мінус – мені не вистачало настанов Людмили Йосипівни Бобер і фізіотерапії зі Світланою Миколаївною Орел, моїх незмінних лікарів-чарівників, котрі знають мене та відчувають мій організм!

Лікувалася антибіотиками: Меронем + Амікацин + інгаляції Коломіцином. Сьогодні я вже закінчила курс інгаляцій Коломіцином і на завтра починаю дихати Брамітобом. Кошти на це дороговартісне лікування я з родиною відкладала понад півроку, наразі збереження в сім`ї та родичів відсутні.

Я почала активно добиватися видачі Брамітобу від місцевої влади, але, на жаль, поки що без успіху, бо вартість одного курсу сягає понад 80 000 гривень, а таких курсів загалом потрібно 3!

Я старанно виконую усі призначення, намагаюсь підтримувати стан легень в задовільному стані і виконую усі дихальні вправи. Дотримуюсь всіх карантинних обмежень, більшість часу знаходжусь вдома, займаюсь своїм здоров’ям та творчістю. Коли випадає нагода, з чоловіком ходимо гуляти до парку, тримаємо дистанцію від інших людей і насолоджуємось красою навкруги!

Я щиро дякую кожному за час, турботу та допомогу! Сподіваюсь, що ви не залишите мене та допоможете в придбанні життєво важливого курсу антибіотику. Я зі свого боку буду домагатись видання коштів від місцевої влади та робити все, що від мене залежить!

Наталія мешкає в м. Луцьк

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Віталій Юрченко
Віталій Юрченко

Двобічна нейросенсорна приглухуватість ІІІ ступеню

Допомогти зараз
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 446

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 943 588 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 048 947 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 304