Діти Запоріжжя лого

Гліб Лаврик

28 вересня 2021, 13:55 364 Автор: Наталя Мороз Збір коштів припинено на час війни, але ми обов'язково продовжимо його після перемоги!

Гліб Лаврик

Гліб Лаврик, 20.04.2014 року народження

Діагноз: Туберозний склероз.

Новини про лікування Гліба Лаврик

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

УВАГА! СТАНОМ НА 02.04.2022 р.: Збір коштів припинено на час війни, але ми обов'язково продовжимо його після перемоги!

Гліб Лаврик

1 з 6 - 10 тисяч людей має мутацію генів, що викликають туберозний склероз. Гліб потрапив в цю статистику, і вже більше семи років удвох з мамою намагаються якось ужитися з цією хворобою. При цьому недузі відбувається ураження практично всіх органів - мозку, центральної нервової системи, нирок, серця, шкірних покривів, очної сітківки, травного тракту, легенів, і ін. Але найбільше впливають на якість життя прояви хвороби, пов'язані з його впливом на мозок, у вигляді епілептичних нападів, затримки розвитку і аутизму.

Вперше хвороба проявила себе, коли малюкові було 4 місяці. Часті епіприступи з зупинкою дихання вказували на серйозні проблеми зі здоров'ям. Тоді і дізналися про туберозний склероз. При лікуванні використовували протисудомну і гормоно-терапію, спеціальну кетодіету. І навіть в якийсь момент домоглися ремісії на високих дозах препарату Сабріл. Це дозволило Глібу помітно підтягнутися і в фізичному і розумовому розвитку - він сказав перші довгоочікувані слова!

На жаль, щастя не тривало довго, напади повернулися. Більше того, вони стали триваліші, а колишнє лікування вже практично не допомагало! Остання консультація в Міському дитячому центрі нейрохірургії в м. Харкові вселила надію на порятунок від нападів епілепсії. Провідні українські фахівці рекомендували встановити нейростимулятор, який блокує епілептичні напади.

Гліб Лаврик

Електростимуляція блукаючого нерва, також відома як VNS-терапія - додатковий метод лікування епілепсії в разі, якщо сучасні лікарські препарати не принесли очікуваного результату, а традиційні хірургічні втручання не можуть бути виправданими. VNS-терапія показана і схвалена в багатьох країнах як допоміжна терапія, тобто метод лікування, який використовується в поєднанні з іншим методом, зазвичай лікарським. Як правило, при використанні VNS-терапії напади епілепсії повинні виникати рідше і набагато легше переноситися.

Вартість апарата VNS-терапії - 964 тис. гривень. Це величезна сума, яку маленькій сім'ї, що складається з мами Ольги і Глєбушки, самій не здолати. А апарат - це шанс, нарешті, почати жити повноцінним незалежним життям.

Ольга Лаврик: «З хворобою сина ми боремося удвох, я і Гліб. Нам дуже потрібна допомога! Найбільше хочу знову почути довгоочікуване «мама» і бачити сина веселим! Просимо всіх небайдужих людей відгукнутися на наше прохання і наблизити нас до життя без болю і нападів, з шансом наздогнати однолітків».

Родина мешкає в м. Мелітополь, Запорізька область.Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 627 472

Витрати фонду в 2023
80 хворим дітям 1 422 051 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 625 612 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 481 881 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 582 528 грн.
Загалом витрат: 8 547 121 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 564 330