Діти Запоріжжя лого

ВОЛОНТЕРСТВО

Волонтерство

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Один із головних показників багатства - можливість віддавати. Багато людей думають, що благодійність - справа багатих. Мовляв, у людей багато грошей і часу, тому вони і можуть допомагати іншим. Це оманливе уявлення. Насправді, все майже навпаки. Багаті люди тому є такими, що ні багатства керують ними, а вони багатством. Вища влада на будь чим - можливість відпустити це «щось».

Волонтерство - допомога без вимоги грошової оплати своєї праці, доступна кожному, хто досить зрілий серцем. Практично всі співробітники фонду починали свою роботу в благодійності як волонтери. І все переконалися, чим більше ти віддаєш, тим більше отримуєш. Більше отримуєш того, що не купиш за гроші: щиру подяку, відповідну безкорисливу допомогу, усвідомлення того, що твоє життя наповнене сенсом і, напевно, найголовніше - нескінченна кількість сил для нових звершень. І це не для «красного слівця», сил дійсно стає більше.

Допомагати іншим людям - звичайне, здавалося б справа. Очевидно, що взаємодопомога приносить більше благополуччя всім учасникам, ніж праця поодинці. На жаль, сьогодні маскультурою більше популяризується відособленість, індивідуалізм, «перетягування ковдри на себе». Людина все більше стає рабом речей і соціальних мереж, забуваючи про реальний світ навколо, близьких йому людей.

Що з цим робити - вибір індивідуальний. Зі свого боку, ми намагаємося допомагати всім нужденним, і закликаємо вас до того ж.

Змініть своє життя на краще! Змініть своє життя, не купуючи дорогий годинник або машини. Все що вам потрібно, насправді потрібно, у вас є або буде. Все що тільки здається важливим, але не є таким, відпаде само собою. Змініть на краще життя інших людей, і ви з радісним подивом виявите, як змінилася ваше, так, саме ваше життя.

ЧОМУ ФОНД?

В першу чергу, ми закликаємо людей до щирої взаємодопомоги. Ви можете не співпрацювати з нами зовсім. Але допоможіть людям навколо себе. І це вже буде чудово і правильно.

Але є деякі переваги співпраці волонтерів та благодійних фондів.

Наприклад:

1. Фонд «Щаслива дитина» системно відстежує актуальні проблеми хворих дітей, дитячих лікарень та інтернатів Запорізької області. Тому ваша допомога зможе бути максимально ефективною і виявиться саме в тому місці, де вона найбільш необхідна.

2. У Фонді багато людей знаходять однодумців. Що одній людині важко, з тим дюжина товаришів впораєтся на раз. Об'єднання розширює можливості.

3. Не завжди активісту вистачає власних ресурсів (наприклад, часу і грошей), для здійснення проектів. В такому випадку, допомога з боку Фонду буде більш ніж доречною.

4. Для молодих людей без солідного досвіду роботи: студентів, школярів, відмінним бонусом до хорошої репутації є рекомендаційний лист від імені Фонду. Кожен роботодавець приймає це як додатковий «плюс» в характеристиці.

ІСНУЮЧІ ПОТРЕБИ У ВОЛОНТЕРАХ

Не завжди зрозуміло, як і з чого конкретно починати свій шлях в волонтерство. Ми підготували список актуальних напрямків допомоги. Перегляньте його, можливо, те, що не становить для вас великих труднощів, життєво необхідно іншим людям.

Волонтери-організатори туристичних поїздок та екскурсій

Волонтери-організатори заходів в рамках програми «Я хочу бути»

Персональні волонтери, які відвідують на дому дітей і дорослих з особливими потребами

Волонтери-фотографи або відеооператори

Волонтери-водії

Волонтери-журналісти і редактори

Волонтери-юристи, соціальні педагоги або психологи для відвідування дорослих психоневрологічних інтернатів і для надання допомоги підопічним

Волонтери-аніматори для проведення свят в дитячій лікарні

Волонтери-будівельники для виконання будівельних робіт в дитячому екоселі, а також для консультацій по будівельним роботам

Волонтери-перекладачі статей

Волонтери, здатні провести майстер-клас в інтернатах

Волонтер-координатор волонтерів

Волонтери, які можуть домовитися про встановлення наших скриньок в людних місцях - магазинах, аптеках і т.д

Будь-які інші волонтери, здатні допомагати дітям і дорослим в біді, якщо ми не згадали щось, у чому Ви маєте корисні здібності і якості.

Якщо ви не знайшли в списку чогось близького саме вам, не переймайтесь. Всі можливі види допомоги не описати. Краще зробити наступне:

1. Поміркуйте. Так, так, поміркуйте, чим саме ви можете допомогти. Що ви вмієте робити краще за інших? Повірте, іноді терміново-терміново потрібно, наприклад, напекти 200 млинців, або акуратно пофарбувати паркан. Напишіть нам, що ви вмієте робити добре і яким умінням ви хочете поділитися.

2. Саме сьогодні, запитаєте своїх близьких, як ви можете їм допомогти. Повірте, завжди щось знайдеться. Допоможіть їм в цьому.

3. Розвивайте свої вміння і таланти! Удосконалюйтеся і допомагайте іншим людям.

Ми з готовністю відповімо на будь-які ваші питання, зв'яжіться з нами зручним вам способом: Контактна інформація

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432