Детские дома и интернаты Запорожья

Дорогі друзі!

Ми прагнемо рости, оновлюватися, та приймати участь на національному та міжнародному рівні, обираючи за основу новий стиль, найпрозорішу діяльність та безкінечну довіру наших благодійників та бенефіціарів.

Автор: Сергио Андрух, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2018-08-24 17-00-00  Просмотров: 365
Благодійний фонд "Щаслива дитина" завжди прагне бути гармонійним у відносинах із зовнішнім світом, тому нам недостатньо просто тримати досягнуту планку, а необхідно постійно чимось дивувати суспільство, нагадувати про своє існування і розвиток своєї організації. Ми повинні змінюватися і йти в ногу з часом, враховувати сучасні тенденції і дорослішати разом зі світом.

У світі майже не існує організацій або фондів, логотипи яких не застарівають з часом. Те, що колись було модним, стильним і відповідало цілям організації, стає неактуальним через кілька років. Ми раді презентувати вам новий логотип, який було створено з думкою про нашу мету і про шляхи її досягнення, з натхненням від розуміння того, що ми вже зробили, та відчуттям необхідності наступних успіхів. Ми впроваджуємо не просто зміни заради змін, а прагнемо виходити на новий рівень нашого візуального представлення.

Оновлений логотип Благодійного фонду «Щаслива дитина» передає відчуття оточення любов’ю. Ідея логотипу – діти, які потребують любові та тягнуться до неї, а також відчувають піклування, турботу та захист з усіх боків. Колірна гама здатна пробудити в душі теплоту, зарядити енергією і підняти навіть найсумніший настрій.

Унікальність нового логотипу фонду полягає в тому, що організація, створена понад десятиріччя тому, має довіру і свою історію. Ми, як і діти в нашому новому логотипі, тягнемось до мети, прагнемо стати прикладом, як, зберігаючи власну історію, бути сучасними в методах і підходах до діяльності, досягати результатів та позитивних змін. Ми прагнемо рости, оновлюватися, та приймати участь на національному та міжнародному рівні, обираючи за основу новий стиль, найпрозорішу діяльність та безкінечну довіру наших благодійників та бенефіціарів.

Зустрінемось, бо

Дарувати щастя – легко!

Команда БФ «Щаслива дитина»
  Контактная информация