Детские дома и интернаты Запорожья

Прес-анонс: Запорізькі діти, які перемогли рак, подолають найвищий курган о. Хортиця

Акція має символічну назву - "Подолання" на знак подолання важкої хвороби або її етапів. Сходження юних переможців раку на хортицький курган - це традиція, започаткована організатором акції - БФ "Щаслива дитина" у 2011 році.

Автор: Елена Гулая, deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-02-09 17-35-00  Просмотров: 1011

У середу, 15 лютого 2017 року, у Всесвітній день онкохворої дитини, запорізькі діти та підлітки, які перемогли рак, піднімуться на найвищий курган о. Хортиця м. Запоріжжя поблизу Музею історії запорозького козацтва і запустять у небо повітряні кульки з бажанням більше не хворіти. Акція має символічну назву - "Подолання" на знак подолання важкої хвороби або її етапів. Сходження юних переможців раку на хортицький курган - це традиція, започаткована організатором акції - БФ "Щаслива дитина" у 2011 році.

У 2017-му сходження присвячене підтримці 8-річної онкохворої дівчинки із Запоріжжя Беляєвої Аліни. Тарасовою стежкою діти дойдуть до вершини кургану (над рівнем Дніпра - 60 метрів) і побажають Аліні та усім дітям здоров'я.

Також у цей день у Запоріжжі у приміщенні нововідкритого музею "Місто за порогами" (бул. Центральний, 3) пройде прес-конференція на тему: "Які є перепони на шляху до одужання запорізьких дітей, хворих на рак?"

Учасники прес-конференції:

1. Бородін А.В., завідуючий відділенням гематології Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.
2. Моргун В.В., завідуючий відделенням онкології Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.
3. Беляєв Олексій та його донька Аліна, хвора на рак.
4. Павлов А.А., Президент БФ "Щаслива дитина".
5. Вакулінська А.О., співробітник медичного відділу, юрист БФ "Щаслива дитина"

Акція "Подолання" організована БФ "Щаслива дитина" за підтримки Національного заповідника "Хортиця", музею "Місто за порогами", Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, мережі ресторанів національної кухні "Пузата хата", мережі дитячих парків святкування "Дитяча планета" (20 сертифікатів учасникам акції на одноразове безкоштовне відвідування парку у Запоріжжі).План заходу:

11.00-11.30 Сходження на курган на о. Хортиця. Адреса: м. Запоріжжя, о. Хортиця, Музей історії запорізького козацтва.

12.00-13.00 Прес-конференція на тему: "Які є перепони на шляху до одужання запорізьких дітей, хворих на рак?" Адреса: м. Запоріжжя, бул. Центральний, 3 (2-ий поверх міського Будинку взуття). Вхід - через центральний вхід Будинку взуття.

12.00-15.00 Діти з батьками проводять час у "Дитячій планеті" та обідають у "Пузатій хаті".

БФ "Щаслива дитина" діє в Україні 10 років. Основний напрямок діяльності: комплексна допомога хворим дітям та дітям уразливих категорій (інваліди, сироти) Запорізької області. Сайт фонду визнано найпрозорішим інтернет-ресурсом благодійних організацій України 2016 р. згідно конкурса UFB. "Щаслива дитина" співпрацює з Посольствами Японії, США, Німеччини, благодійним ярмарком НАТО (Бельгія) та ін.

Допомогти 8-річній хворій на рак Беляєвій Аліні або на УББ із Запоріжжя.


Видеосюжет на ТК "Алекс":


Видеосюжет на телеканале "Запорожье":


  Контактная информация