Детские дома и интернаты Запорожья

Дихай вільно

Муковісцидоз… Що це за страшне слово? Що це за хвороба? Навіщо нам знати про це? Добра людина – це мудра людина. Давайте сьогодні через ці знання всі ми станемо трошечки добрішими.

Автор: Ольга Вовк, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2016-03-04 22-30-00  Просмотров: 1561


Муковісцидоз… Що це за страшне слово? Що це за хвороба? Навіщо нам знати про це? Добра людина – це мудра людина. Давайте сьогодні через ці знання всі ми станемо трошечки добрішими.
29 лютого 2016 р. у місті Мелітополі не забули про те, що цей рідкісний день зветься Міжнародним днем орфанних захворювань. З ініціативи батьків дітей, хворих на муковісцидоз, у Державному навчальному закладі «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» було проведено День орфанних захворювань «Дихай вільно», присвячений муковісцидозу (організатор – Шерганова Ольга Анатоліївна). На заході були присутні гості: Маслов Сергій Олександрович - начальник відділу охорони здоров'я Мелітополя, представник Запорізького благодійного фонду «Щаслива дитина» Ольга Вовк-Собіна, лікар Мелітопольського міського центру реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів Васько Світлана Василівна, рідні та близькі, небайдужі до чужої біди, а також батьки дівчаток, хворих на муковісцидоз, – Дятлової Ганни, Шкуренкової Рити, Нестеренко Пелагеї.Розпочала цей зворушливий день заступник директора з виховної роботи Дорохова Леся Миколаївна щирими словами про чуйність учнів навчального закладу, про волонтерство та допомогу іншим. Учні навчального закладу підготували відеоролики, вірші. Символом цього заходу було обрано кульбабку – квітку, яка настільки легка, що здатна осипатися навіть від легкого подиху вітерцю. Дівчата (учениці центру Басистюк Аліна, Суконько Альона, Горова Тетяна, Біда Карина, Молочкович Анастасія) підготували танок зі стрічками та маленьким янголом, який овіяв усіх добром та любов’ю.
Криком та закликом до небайдужості пролунав контемп «Обернися!» у виконанні танцівниць Басистюк Аліни, Суконько Альони, Горової Тетяни. Присутні згадали про тих, хто, нажаль, вже не з нами: Бутенко Вікторію, Шокун Сніжану, Корчевого Павла, Довгопяту Лілію, Каленюк Євгенію, Лукашову Аріну та інших. І насамкінець чарівні звуки скрипки у виконанні Борисенка Данііла, які лунали в унісон з вокалом Шевченко Катерини, пробудили янголів добра… Щирі правдиві слова було сказано директором навчального закладу Єременком Вячеславом Миколайовичем.
Ведучі та актори змогли створити у залі неповторну атмосферу – глядачі стоячи дякували учням. Нехай у ваших серцям завжди буде краплинка доброти! Здоров’я Вам на довгі роки!  Контактная информация