Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключи от сімейного щастя - 2» - Родина Сушкіних

Якщо є родина – щаслива дитина.

Автор: www.deti.zp.ua, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2015-12-02 20-11-00  Просмотров: 1866


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-2». Ждем ваших материалов до 1 ноября 2015 года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьНаша родина мешкає в Запорізькому районі, селищі міського типу Кушугум. Сім’я складається з 6 чоловік: тата, мами, двух першокласниць - Маріїчок, майбутнього відомого музиканта 13-річного Valentino, перспективного винахідника Даніо та маленького  улюбленця дітей - папуги Арчика. Найближчим часом плануємо поповнення в нашій родині - білочкою та морською свинкою. А для того, щоб діти росли здоровими, сильними, життєрадісними, їли свіжу, якісну, екологічно чисту їжу наш тато переклаліфікувався із автомеханіка у фермери та придбав красуню-годувальницю корівку Ладоньку. Молочко в нас солодке та вітамінізоване! Запрошуємо всіх бажаючих на дегустацію! А взагалі, дякуючи новим маленьким членам родини ми самі відчули та спробували багато нового, про що раніше навіть і не мріяли. Хочеться побажати всім, хто планує, але вагається всиновити дитину, або створити прийомну родину - поділіться теплом свого серця! Воно того варте! З дітками Ви не засумуєте і будете разом пізнавати світ. І щасливою буде ДИТИНА, коли в неї  буде РОДИНА!

Із Кушугуму Вам вітання,
Родина Сушкіних шле побажання!
Нашій сім’ї ще року немає,
Багато вже встигли, багато й чекає.
Знайомство починати час,
Послухайте історію про нас.
15 років це чекали,
2 роки ми дітей шукали.
Знайшлися, майже рік ми разом,
І кожен день - яскравий пазл!
Досягнення, падіння, будні,
Свята, життя уроки трудні...
Із Богом по життю ідти,
Любов у серці зберегти.
У праці, чесним, добрим бути,
Своє коріння не забути.
Одне на одного впливати.
Батьківське слово шанувати.
І разом із "Сирітству- ні"
Скажімо всі:  "Сирітству- Ні!"Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"Данная статья принадлежит к категориям:
         Авторские публикации www.deti.zp.ua    И    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация