Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключі від сімейного щастя - 2» родина Романенко

Дружна та щаслива родина 

Автор: www.deti.zp.ua, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2015-11-01 18-00-00  Просмотров: 1523


Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-2». Ждем ваших материалов до 1 ноября 2015 года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесьНаша родина Романенко проживає в дуже красивому селищі міського типу Білолуцьк. В нашій родині сім чоловік. Тато – Андрій Анатольович  працює оператором котельні  Білолуцької школи, мама – Галина Олексіївна  працює вчителем в цій же школі. Наші дітки: донька Олександра закінчила Луганський національний аграрний університет за спеціальністю землевпорядник, зараз працює, донька Євгенія закінчила ПАЛ і також працює, синок Максим ходить до дитячого садка, наші прийомні доньки Віка та Каринка навчаються в школі в 7 та 8 класі, вони люблять малювати, співати, ходять до музичної школи.Рік тому дівчатка разом з бабусею переїхали з сусіднього району до нашого селища і почали навчатися в школі, де ми працюємо з чоловіком. Але так трапилося, що бабуся дівчаток померла і вони залишилися з дядьком без житла. На жаль, дядько не зміг забезпечити їм належний догляд і турботу. Дівчаток відправляли в інтернат. Тоді наша родина прийняла рішення і забрала цих чудових дівчаток до себе. Тепер ми живемо дружною і щасливою родиною.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"Данная статья принадлежит к категориям:
             Авторские публикации www.deti.zp.ua    И    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация