Детские дома и интернаты Запорожья

Спасибо, что подарили мечту

Компьютер - обычная вещь для многих людей, но для меня это была, практически несбыточная мечта

Автор: Грабовецька Ирина, deti.zp.ua
Опубликовано: 2015-04-23 09-00-00  Просмотров: 1514


Добрий день! Мене звати Іра, я учениця 11 класу Білоцерківської середньої школи Куйбишевського району Запорізької області. Люблю свою школу, друзів, беру участь у художній самодіяльності. Мама виховує мене сама, оскільки мій тато давно помер, тому часом нам буває скрутно. Життя в селі досить важке, і я з дитинства звикла до будь-якої роботи – доглядаю за худобою, працюю на городі, взимку розпалюю плитку .

Нещодавно в моєму житті трапилася чудова подія – мені зателефонувала знайома, яка є волонтером благодійного фонду «Щаслива дитина», і повідомила, що на мене чекає подарунок від фонду – комп’ютер. Я ледь отямилася від такої новини – адже я могла лише мріяти про таку звичайну для багатьох людей річ.

Мені дуже сподобалося отримувати з Інтернету нову корисну і цікаву інформацію, готувати доповіді для школи, спілкуватися у соціальних мережах.
Я хочу подякувати усім, хто зробив мені цей подарунок – благодійній організації CUM та блогеру muziker, волонтерам благодійного фонду «Щаслива дитина», голові Білоцерківської сільради Ключнику П.С. та голові СВК «Зірка» Федьку М.М.

Данная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации www.deti.zp.ua    Только хорошие новости!      Контактная информация