Детские дома и интернаты Запорожья

Конкурс «Ключи от семейного счастья-2»: Семья Потупало

Теперь у нас есть наша Настя...

Автор: www.deti.zp.ua, www.deti.zp.ua
Опубликовано: 2015-07-06 15-50-00  Просмотров: 2278Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-2». Ждем ваших материалов до 1 ноября 2015 года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша прийомна сім'я Потупало Марини Сергіївни та Владислава Михайловича знаходиться у м. Луганську та виховує прийомну дитину Настю, 15 років. Дівчина потрапила у нашу сім'ю у віці 14 років після низки нелегких втрат, але знайомство розпочалося ще задовго до цього, під час перебування Насті у притулку.

Разом ми вже рік і протягом цього часу пережили чимало нелегких моментів. Труднощі згуртували нашу сім'ю, зміцнили стосунки, подарували нову надію. Настя вже не уявляє себе поза сім'єю, а ми не розуміємо, як жили без Насті. Братик Михайлик та сестричка Настя дуже прив'язались до старшої сестри.

Наша Настя має приємну зовнішність: невисокого зросту, шатенка, зелені очі, вона часто всміхається. З оточуючими намагається поводитися привітно, може брати відповідальність за власні вчинки, має авторитет серед однолітків. У дитини є відчуття себе як окремої і цінної особистості. Насті подобається навчатися, досягати успіхів, вона проявляє підвищений інтерес до читання, малювання, співу. Крім того, цікавиться спортом, зокрема, боксом та тхеквондо. У вільний час грає із молодшою сестрою та братом, допомагає прийомним батькам по дому, навчається готувати. Зараз наша сім'я мріє про мир, який так потрібен для життя та розвитку кожної дитини, кожної людини, кожної сім'ї.

Фотогалерея


Вечірні сімейні посиденькі


Вже рік як Настя в прийомній сім'ї


Квіти виросли у нашому дворі


Дві Насті та Мишко


Діти з прийомною мамою на святі Міжнародного захисту дітей


Діти радо зустрічають прийомного батька Владислава Михайловича з роботи


Добре відпочивати на духмяному сіні


Допомагаємо батькам встановлювати басейн


Збираємо на велопрогулянку


Зустрічаємо Новий 2015 рік


Ми разом


Моє перше Різдво у прийомній родині


Настя Гавриленко


Настя захопилася східними танцями


Разом готувати веселіше

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"Данная статья принадлежит к категориям:
         Авторские публикации www.deti.zp.ua    И    Детские дома семейного типа    Усыновление      Контактная информация