Детские дома и интернаты Запорожья

Олександр Пеклушенко: «Влада мусить захистити дітей від головних загроз – байдужості дорослих та самотності»

Сьогодні тисяча маленьких запоріжців були запрошені до ПК «Дніпроспецсталь» на обласне свято, присвячене Дню захисту дітей

Автор: Управління у справах преси та інформації, zoda.gov.ua
Опубликовано: 2012-05-29 17-50-00  Просмотров: 1858

Сьогодні тисяча маленьких запоріжців були запрошені до ПК «Дніпроспецсталь» на обласне свято, присвячене Дню захисту дітей. Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації організувала благодійну дитячу шоу-програму «Концертний матч. Євро-шоу 2012» для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; дітей, які опинились у складних життєвих обставинах; вихованців притулків, центрів соціально – психологічної реабілітації.

Привітали дітей зі святом керівники області та міста – голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, голова обласної ради Павло Матвієнко та міський голова Олександр Сін.

- Діти – це головні громадяни країни. День захисту дітей – це не зовсім свято для влади. Це день, коли максимальна увага дорослих повинна концентруватися на вирішенні проблем дітей. Я вважаю, що головні загрози для сучасної дитини – це байдужість дорослих та самотність. Тому наше головне завдання - створити для дитини всі умови, щоб вона жила у любові та підтримці з боку дорослих. Ми повинні ліквідувати таке поняття як сирота. Робота з прийомними сім’ями, створення дитячих будників сімейного типу – серед пріоритетів обласної влади. Запорізькі діти повинні виховуватися в сім’ях, адже найкраще виховання для дитини – це добрі взаємини в родині, - наголосив Олександр Пеклушенко.

Крім благодійної вистави, що відбулась у ПК «Дніпроспецсталь», маленьким запоріжцям також запропонували взяти участь у святі «Міцна родина – щаслива дитина». У парку «Дубовий гай» організували розважальну програму для дітей з усієї області, які виховуються в прийомних, опікунських, кризових сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та інтернатах.
  Контактная информация