Детские дома и интернаты Запорожья

"Легенда про Червоні вітрила"

Дитячий мюзикл за мотивами найромантичнішої повісті Олександра Гріна юні глядачі побачать 17 березня о 12.00 у палаці культури "Дніпроспецсталь"

Автор: Віталіна Московцева, www.zp-pravda
Опубликовано: 2012-03-15 16-10-00  Просмотров: 3251Ролі Грея та Ассолі виконують кращі солісти театру “Золотий ключик”

Дитячий мюзикл за мотивами найромантичнішої повісті Олександра Гріна юні глядачі побачать 17 березня о 12.00 у палаці культури "Дніпроспецсталь". Він сподобається і чотирирічним малюкам, і хлопцям та дівчатам, яким уже виповнилося вісімнадцять, - саме так визначають вікові рамки своєї публіки в музичному театрі "Золотий ключик".

Дитячий колектив із сусіднього Дніпропетровська бачили у Києві, Будапешті, Варні, Відні, Москві, Стамбулі... Кількість глядачів, які побували на його виставах, перевалила за 120 тисяч. Але - хіба ж не дивно? - в Запоріжжя він приїздить уперше!

В мюзиклі "Легенда про червоні вітрила" беруть участь 65 юних співаків і танцюристів, яким теж, як і їхнім глядачам, від чотирьох до вісімнадцяти років. Феєрію створили художній керівник "Золотого ключика" Тетяна Єгорова, головний хореограф Тетяна Новицька, літератор і музикант Ліна Цодікова: вони працюють обруч від заснування дитячого театру в 1998 році. А чарівні костюми пошили в дніпропетровському експериментальному ательє "Троянда".

Вистава в ПК "Дніпроспецсталь" буде особливою. І не лише тому, що майже ювілейною: 199-ою в історії "Золотого ключика". А ще й тому, що юні запоріжці побачать її завдяки благодійному фонду "Щаслива дитина". Запрошення на "Легенду про червоні вітрила" одержать ті, хто зробить благодійні внески - від 20 до 55 гривень (замовити місця можна по телефонах: +38 061 701 57 57 або +38 067 479 16 84). Зібрані таким чином кошти підуть на організацію літнього наметового табору і походів для сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.
  Контактная информация