Детские дома и интернаты Запорожья

Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини: В 2008 році громадяни України всиновили 14 дітей, хворих на СНІД

Минулого року 14 українських сімей взяли на себе надзвичайно велику відповідальність — піклування і виховання дітей, хворих на СНІД. Отже, в суспільстві росте розуміння того, що всі діти, незалежно від стану їхнього здоров’я, мають виховуватися в родині, жити в любові і теплі

ditu.gov.uaPublished:2009-02-02 10-00-00Viewed, times:5046


За попередніми підсумками, підведеними в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, протягом 2008 року громадяни України усиновили 14 дітей, хворих на ВІЛ/СНІД.

«Минулого року 14 українських сімей взяли на себе надзвичайно велику відповідальність — піклування і виховання дітей, хворих на СНІД. Отже, в суспільстві росте розуміння того, що всі діти, незалежно від стану їхнього здоров’я, мають виховуватися в родині, жити в любові і теплі», — наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Загалом із 2085 дітей, усиновлених громадянами України в 2008 році, 42% дітей були усиновлені з будинків дитини, 8% — із дитячих будинків, 3% — зі шкіл-інтернатів.

Чимало наших співвітчизників, котрі беруть дітей під опіку, в подальшому усиновлюють їх. Так у 2008 році 37% дітей були усиновлені опікунами.

В 2008 році 44-ро хлопців та дівчат були усиновлені із притулків для дітей, таким чином їм не довелося на шляху до нової родини переходити через інтернатні установи.Данная статья принадлежит к категориям:
     О благотворительности    Украина    О сиротах    Усыновление          Контактная информация