Детские дома и интернаты Запорожья

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту: У Каневі відкрився "Наш дім" для дітей

20 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Наш дім»

Автор: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, www.kmu.gov.ua
Опубликовано: 2008-09-24 10-00-00  Просмотров: 267720 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Наш дім».

Концепція альтернативної форми виховання дітей передбачає створення сімейно орієнтованого середовища для дітей-сиріт, яке сприятиме формування в них необхідних навичок для подальшого сімейного життя. Зокрема, приготування їжі, прибирання, догляд за молодшими, самостійне планування відпочинку.

Організація життєдіяльності дітей-сиріт за такими моделями дає можливість якнайкраще врахувати бажання та потреби дітей, використовувати індивідуальні підходи в освіті та вихованні.

В основі роботи будинку – методика індивідуальних планів роботи з дитиною та родиною, що передбачає роботу вихователя з дитиною один на один.

У відкритті будинку взяли участь директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту Людмила Волинець, заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Чабан, представники державних установ, неурядових організацій, місцеві та національні ЗМІ.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2008 року в Україні існує 343 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 2 660 дитини.

Данная статья принадлежит к категориям:
     О благотворительности    Украина      Контактная информация