x

Дитині потрібна родина: Сергій Г.

Сергій - слухняний та балакучий хлопчина (анкета № 0345369).
Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua Опубликовано: 13 июня 2019, 18:10 1383

Давайте знайомитись. Це Сергійко, він народився у 2008 році. Коли його вперше побачили вихователі, він справив враження дуже скромного, приємного і слухняного хлопчика, який тулився до дорослих і був зовсім розгубленим.

Зараз Сергійко вже підріс, став впевненим у собі, старанним, відповідальним, ввічливим учнем, який намагається робити все правильно і акуратно. На жаль, педагогічна занедбаність та незначні дефекти мовлення не дозволяють хлопцю навчатися разом зі своїми однолітками. Поки що він змушений освоювати програму 1-го класу і дуже радіє своїм, нехай і незначним, успіхам та досягненням.

Сергійко любить розповідати різні історії та мріяти про майбутнє. Одразу видно, що хлопцю вкрай недостатньо уваги та любові, він постійно шукає схвалення своїхдій, щосили намагається сподобатись та справити гарне враження на оточуючих.

Коли Сергію запропонували написати щось, він спитав дозволу, щоб написати слово «мама», найголовніше слово в його житті. Він уявляє її гарною і лагідною, а тата - сильним. А ще хлопець мріє про рідну домівку, про майбутню професію повара, коли він зможе пригощати всіх смачною піцою.

Вчителі відзначають недостатній потенціал та рівень знань Сергія, який потребує індивідуального підходу та щоденної кропіткої допомоги, проте працювати з таким старанним учнем буде легко і приємно. Хлопчина із задоволенням демонструє свої набуті знання, жваво береться до виконання будь-яких вправ. Наразі він обожнює робити поробки власноруч, малювати, клеїти, майструвати і просто гратися з друзями.

Звичайна дитина, що мріє про любов, доброту та турботу батьків.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Светлана Любимцева

Усіх, хто замислився прийняти цю дитину або інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 та повідомити номер анкети Сергія (0345369)

Інші діти, що потребують сімейного влаштування

Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.


Данная статья принадлежит к категориям:
         Авторские публикации www.deti.zp.ua  Анкеты / страницы детей - сирот  Усыновление  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Артур Керимов

Симптоматическая миоклоническая эпилепсия


Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера


Чалых Денис

Муковисцидоз (кистозный фиброз) смешанная форма


Наталья Кислюк

Муковисцидоз (кистозный фиброз) смешанная форма


Настя Липка

Микроцефалия, спастический тетрапарез, артрогрипоз, ЗПРР. Врождённый порок развития нижних и верхних конечностей, врождённая дисплазия тазобедренных суставов. Носитель трахео и гастростомы. Эрозивный гастродуоденит.


В 2020 вы помогли на сумму 4 239 961 гривен

Расходы фонда в 2020

111 больным детям: 2 236 654 грн.
Мед. оборудование: 171 441 грн.
Детдомам для инвалидов: 486 048 грн.
Детcкому экоселу: 256 423 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 92 053 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 438 176 грн.
Всего расходов: 4 032 837 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 469 191  гривен


Ребенку нужна семья: Юлия Х.


Ребенку нужна семья: Дима


Ребенку нужна семья: Анна Ш.