x

Наші малюки потребують тільки найкращого!

Надання медичної допомоги тільки-но народженим діточкам можна порівняти хіба що з ювелірною роботою. Коли перед тобою пацієнт розміром з долоньку, навіть дихаєш із острахом, не кажучи вже про укол чи іншу болючу процедуру
Автор: Наталья Мороз, deti.zp.ua Опубликовано: 10 марта 2019, 15:00 1098

Завдяки технічному прогресу в медицині лікарі можуть вчасно рятувати немовлят, які знаходяться в критичному стані, навіть з вагою менше 1 кг. Проте метою лікування є не тільки забезпечення виживання, а й виключення можливості ускладнень у маленьких пацієнтів. Одним з важливих методів лікування є штучна вентиляція легенів. Її проведення є небезпечним без контролю рівня кисню та вуглекислоти в крові. Зміни показників відбуваються швидко і, якщо лікар орієнтується тільки на результати аналізу періодично взятих проб крові, можуть залишатись непоміченими досить довго, що спричинить розвиток уражень внутрішніх органів.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня нещодавно придбала такий прилад, який може з крапельки крові об'ємом 0, 15 мл визначити не тільки показники кисню крові, а й інші важливі біохімічні параметри, що робить лікування ефективнішим. Аналіз на гази артеріальної крові вимірює кислотність, рівень двоокису вуглецю й кисню в крові з артерії. Виміри показують, наскільки добре легені малюка доставляють кисень у кров.

Аналізатор газів крові, на жаль, поки що рідкісне обладнання в лікарнях, і не тільки нашої області. Для виконання досліджень лікарнею були придбані необхідні реактиви, але, як виявилося в процесі експлуатації аналізатора, не в повному обсязі. Тому БФ «Щаслива дитина» закликає своїх друзів і просто небайдужих людей, які цінують життя наших маленьких крихіток, допомогти дитячій лікарні у придбанні недостатніх реактивів.

Повний місячний набір реактивів для проведення аналізу газів крові коштує 30 000 гривень.

Підтримайте наш проект "Обстеження, що рятують дитячі життя" який з 3 березня 2019 року розпочався на УББ з метою зібрати кошти для придбання місячного набору реактивів для проведення обстежень.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера


Тарас Кротик

ДЦП, левосторонний гемипарез


Кирилл Карпачев 28.06.2000 и Тимофей Карпачев 22.11.2015 года рождения

Муковисцидоз (кистозный фиброз), смешанная форма


Максим Морозов

Муковисцидоз


Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга


В 2020 вы помогли на сумму 4 489 500 гривен

Расходы фонда в 2020

120 больным детям: 2 419 705 грн.
Мед. оборудование: 181 677 грн.
Детдомам для инвалидов: 528 278 грн.
Детcкому экоселу: 288 359 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 101 076 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 473 567 грн.
Всего расходов: 4 361 842 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 718 731  гривен


Ребёнку нужна семья: Игорь Ш.


Дитині потрібна родина: Сергій Г.


Ребенку нужна семья: Алексей Г.