В один голос: як у києві пройшов день молитви за дітей-сиріт

Спільна молитва – це ще один спосіб заохотити якомога більше свідомих батьків до всиновлення, пояснюють організатори
Автор: Валерія Павленко, Василь Дмітрієв, "5 канал", www.5.ua Опубликовано: 16 ноября 2018, 17:50 977

День молитви в Україні – кожної другої неділі листопада протягом 8 років моляться представники усіх віросповідань за дітей-сиріт. У Києві охочі напередодні зібралися в Українському домі. Просили в Бога для усіх дітей про люблячу і турботливу сім'ю. Цьогоріч окрім молитви презентували короткометражний фільм про життя в дитячому будинку.

Перш ніж помолитися за дітей-сиріт, всім присутнім продемонстрували короткометражний фільм про дитячі будинки. Щоби кожен розумів, про кого йдеться. Щороку за дітей сиріт моляться представники різних конфесій.

"Сирітство в Україні не зменшується, а навпаки збільшується. Я бачу проблему не в сиротах, а в батьках. Сироти будуть від початку і до кінця існування людства. Але, коли Бог створив чоловіка і жінку, він їх благословив і сказав: плодіться", – виступає старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Паночко.

Батько трьох прийомних дітей – Стів Вебер – приїхав до України взяти участь у молитві. Розповідає, що найважче для сиріт – дивитися на родини, в яких є тато і мама. Адже діти-сироти не знають, що таке любов та підтримка батьків.

Впевнений: "Дуже важливо, щоби особливо чоловік і дружина були в єдності. Тому що прийомні діти, як правило, вони будуть допомагати нам або вам стати найкращими батьками".

Організатори заходу пояснюють, що спільна молитва, – це ще один спосіб заохотити якомога більше свідомих батьків до всиновлення.

"Головна мета альянсу, щоб кожна людина в Україні мала можливість жити в люблячій сім'ї, і для цього ми бачимо нашу місію в об'єднанні зусиль християнських громад, церков, людей доброї волі, щоби зробити це можливим", – наголошує президент альянсу "Україна без сиріт" Олег Шелашський.

Батько багатодітної родини і голова благодійного фонду Леонід Лебедєв ділиться власним досвідом і пригадує, як непросто наважитися на всиновлення: "Більшість людей, які прийняли у родину діток – вони є людьми віруючими. Людьми, які дійсно вірять, що у них є достатньо ресурсу, любові, покликання, щоб дарувати цю любов і ласку дітям, які не мали її раніше".

За словами Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби, в Україні понад 6 тис. дітей живуть у дитбудинках. Ще близько 100 тис. мають опікунів. Щороку ці цифри зростають.

Уточнює: "50 тис. дітей виховуються в сім'ях рідних, близьких, під опікою. 100 тис. дітей, які пройшли через сирітство, яким не виповнилося ще 18 років. Тільки усиновлення дає можливість втратити цей статус".

Утім, за статистикою, за 25 років втратили статус сироти в Україні лише 30 тис. дітей.


Данная статья принадлежит к категориям:
       Публикации с других источников  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 162 671 гривен

Расходы фонда в 2020

100 больным детям: 1 662 495 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 325 602 грн.
Детcкому экоселу: 168 975 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 325 027 грн.
Всего расходов: 2 859 617 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 391 902  гривен

Детальные отчёты >>>