Дорогі друзі!

Ми прагнемо рости, оновлюватися, та приймати участь на національному та міжнародному рівні, обираючи за основу новий стиль, найпрозорішу діяльність та безкінечну довіру наших благодійників та бенефіціарів.
Автор: Сергио Андрух, www.deti.zp.ua Опубликовано: 24 августа 2018, 17:00 648

Благодійний фонд "Щаслива дитина" завжди прагне бути гармонійним у відносинах із зовнішнім світом, тому нам недостатньо просто тримати досягнуту планку, а необхідно постійно чимось дивувати суспільство, нагадувати про своє існування і розвиток своєї організації. Ми повинні змінюватися і йти в ногу з часом, враховувати сучасні тенденції і дорослішати разом зі світом.

У світі майже не існує організацій або фондів, логотипи яких не застарівають з часом. Те, що колись було модним, стильним і відповідало цілям організації, стає неактуальним через кілька років. Ми раді презентувати вам новий логотип, який було створено з думкою про нашу мету і про шляхи її досягнення, з натхненням від розуміння того, що ми вже зробили, та відчуттям необхідності наступних успіхів. Ми впроваджуємо не просто зміни заради змін, а прагнемо виходити на новий рівень нашого візуального представлення.

Оновлений логотип Благодійного фонду «Щаслива дитина» передає відчуття оточення любов’ю. Ідея логотипу – діти, які потребують любові та тягнуться до неї, а також відчувають піклування, турботу та захист з усіх боків. Колірна гама здатна пробудити в душі теплоту, зарядити енергією і підняти навіть найсумніший настрій.

Унікальність нового логотипу фонду полягає в тому, що організація, створена понад десятиріччя тому, має довіру і свою історію. Ми, як і діти в нашому новому логотипі, тягнемось до мети, прагнемо стати прикладом, як, зберігаючи власну історію, бути сучасними в методах і підходах до діяльності, досягати результатів та позитивних змін. Ми прагнемо рости, оновлюватися, та приймати участь на національному та міжнародному рівні, обираючи за основу новий стиль, найпрозорішу діяльність та безкінечну довіру наших благодійників та бенефіціарів.

Зустрінемось, бо

Дарувати щастя – легко!

Команда БФ «Щаслива дитина»


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Четвертак Виктория

Врождённые пороки развития головного мозга, эпилептическая энцефалопатия


Ваня Полянский

Муковисцидоз


Дмитрий Овчаренко

ДЦП. Микроцефалия


Богомазов Владислав

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Катя Серпокрыл

ДЦП, синдром Веста


В 2020 вы помогли на сумму 3 697 972 гривен

Расходы фонда в 2020

102 больным детям: 1 743 812 грн.
Мед. оборудование: 116 766 грн.
Детдомам для инвалидов: 378 219 грн.
Детcкому экоселу: 189 931 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 755 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 734 грн.
Всего расходов: 3 157 406 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 927 202  гривен


Детям нужна семья: Ира, 2004 года рождения (анкета №0300260) и Катя, 2002 года рождения (анкета №0300241)


Ребенку нужна семья: Степан С.


Детям нужна семья: Юлия Б. (16.03.2007) и Владислав Б. (14.04.2008)