Групові зустрічі - ефективна форма професійної підтримки прийомних батьків, опікунів та піклувальників

Тренінги для прийомних батьків та дітей пройшли у смт. Веселому
Автор: Кулікова І.К., www.deti.zp.ua Опубликовано: 23 ноября 2017, 17:00 783

В рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Веселівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Щаслива дитина» та Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено засідання «Батьківського клубу» для прийомних батьків, опікунів, піклувальників та кандидатів в прийомні батьки Веселівського району.

Мета проведення зустрічі - підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблемні питання у їх вихованні за допомогою кваліфікованих порад.

Психотерапевт, Преподобний Віктор Антонович, ознайомив учасників заходу з особливостями розвитку та поведінки дітей підліткового віку, надав фахові поради щодо способів вирішення проблемних питань.

В ході зустрічі, прийомні батьки, опікуни та піклувальники, крім обговорення проблемних питань, мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, та поділитися позитивним досвідом виховання дітей.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно, можна сказати - на одному подиху.

Паралельно, дитячим психологом, проводилося тренінгове заняття з розвитку комунікативних навичок, для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних та опікунських сімей. Заняття було наповнене тематичними вправами та іграми. Завдяки ігровим методам навчання, діти опановували прийоми ефективного спілкування та техніки активного слухання, весело провели час.

Маленькі та дорослі учасники заходів залишилися задоволеними й з нетерпінням чекають наступних зустрічей.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.
В 2020 вы помогли на сумму 3 162 671 гривен

Расходы фонда в 2020

100 больным детям: 1 662 495 грн.
Мед. оборудование: 111 820 грн.
Детдомам для инвалидов: 325 602 грн.
Детcкому экоселу: 168 975 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 86 929 грн.
Служебные расходы: 325 027 грн.
Всего расходов: 2 859 617 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 391 902  гривен

Детальные отчёты >>>