Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Талант Вікторії

«Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю...»
Автор: Кохан Іван, www.deti.zp.ua Опубликовано: 29 апреля 2017, 8:31 812

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю, адже це другий ДБСТ, який створений в місті рішенням Павлоградського виконавчого комітету № 696 від 17.10.2014. спеціалісти Центру довго шукали претендентів у батьки - вихователі, які б не лише погодились би займатися вихованням чималої кількості діточок, а і впорались з таким важливим та відповідальним завданням. Але серед багатьох батьків нам вдалося знайти подружжя, в якому панує любов та ласка один до одного.

Всього в дитячому будинку виховується девять дітей, з них пятеро вихованців. Всі вони зростають цікавими особистостями, які вже навчилися мати свою власну точку зору та внутрішню силу для її відстоювання. З часом можна лише згадувати про тих колишніх дітей, які були не впевнені в собі та насторожено налаштовані до оточуючих. Зараз це зовсім інші діти, які можуть поділитися своїми позитивними емоціями та настроями. А батьки – вихователі в свою чергу стараються збільшувати кількість весело та цікаво проведеного часу разом. Це може бути спільний відпочинок біля моря, прогулянки в парку, пікніки, екскурсії, святкування родинних дат.

Особливо уважне відношення у Оксани Леонідівни та Івана Миколайовича до розвитку таланту та нахилів кожної дитини. І в цьому можна легко переконатися, оскільки всі вихованці мають улюблені справи, яким присвячують свій вільний від навчання час.

Шатайло Вікторія є творчою дитиною, у якою є здібності до малювання та гри на фортепіано. У своїх малюнках, дівчина цікаво та барвисто відтворює своє бачення природи та навколишнього світу в цілому. Роботи дівчинки представлені на тематичних виставках в школі. Лише тільки рік Вікторія відвідує уроки гри з фортепіано, але має помітні успіхи в опануванні зовсім нової для неї справи. Спокійний характер дівчинки та наполегливість допомагають їй стійко йти до бажаної мети.

Руслан та Іван активні діти, які цікавляться спортом, зокрема гімнастикою. Альона має різні вподобання, тому дівчинка відкрита до набуття нових навичок та вмінь, дівчинці подобається спорт та малювання. Софія легко знаходить спільну мову з меншими дітьми, тому їй легко вдається організувати їх грою або цікавою справою.

Безумовно, важливим для кожної дитини є час проведений в родинному колі, і ті накопичені знання передані батьками є найціннішими для побудови власної сім»ї в майбутньому. І нехай якомога більше такого часу буде у дітей з родини Івана Миколайовича та Оксани Леонідівни.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"


Данная статья принадлежит к категориям:
       Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Усыновление  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Антон Душинов

Детский церебральный паралич


Владислав Краснокутский

Нарушение обмена веществ, токсическая энцефалопатия


Павленко Ольга

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга


Логвин Владислав

ДЦП


В 2020 вы помогли на сумму 3 697 972 гривен

Расходы фонда в 2020

102 больным детям: 1 743 812 грн.
Мед. оборудование: 116 766 грн.
Детдомам для инвалидов: 378 219 грн.
Детcкому экоселу: 189 931 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 755 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 734 грн.
Всего расходов: 3 157 406 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 927 202  гривен


Детям нужна семья: Ира, 2004 года рождения (анкета №0300260) и Катя, 2002 года рождения (анкета №0300241)


Подарите семью сиротам - поддержите программу семейного устройства!


Дитині потрібна родина: Владислав Ш.