Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Любов, вихованниця чудових батьків із Полтавської області

Боді арт від Люби
Автор: Гура Любов, www.deti.zp.ua Опубликовано: 28 апреля 2017, 12:33 897

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Найбільша удача у житті людини – щасливе дитинство!

Мене звати Гура Любов Миколаївна. Проживаю я у мальовничому селі Грякове, що на Полтавщині, маю дружню та велику родину, яка складається з семи чоловік: мама Зоя, тато Сергій, старший брат Роман його дружина Тетяна та двоє племінників Єгор, та Євгенія.Але так було не завжди…Майже до 8 років я не знала, як це мати люблячого тата та маму,затишний дім, вірних друзів поряд, взагалі не відвідувала школу,тому, відповідно, не вміла ні читати, ні писати, у мене навіть не було свідоцтва про народження чи будь – яких інших моїх документів, а найсумніше те, що я втратила довіру до оточуючого світу. Та доля посміхнулася мені і я потрапила у чудову прийомну сім’ю, яка вже існує десять років. Протягом цього часу мої прийомні батьки багато чого мене навчили. Дякуючи їхнім зусиллям, терпінню і моїй наполегливості я вже багато чого досягла. Зараз навчаюся у 10 класі Полтавської обласної гімназії – інтернаті для обдарованих дітей імені Антона Семеновича Макаренка.Окрім навчання веду активний спосіб життя, маю багато друзів та планів на майбутнє, полюбляю співати, вишивати, подорожувати, бувати на природі, адже вважаю, що кожна людина повинна мати якесь улюблене заняття, бо потрібно вміти і працювати, і з користю відпочивати та приділяти час тому, що подобається виключно тобі. Одним із моїх захоплень є малювання: на папері, на вікнах або навіть аквагрим. З самого раннього дитинства я вдовбала це хобі. Найбільше люблю малювати фарбами. Фарби - передають всі барви життя, мої емоції, мрії, почуття на біле полотно.Як не дивно, я витрачаю десь дві упаковки фарб за місяць. Особливо я люблю дарувати гарні емоції маленьким діткам, переносити їх у казку, розмальовуючи аквагримом. Відома письменниця Агата Крісті, говорила, що одна з найбільших удач у житті людини - щасливе дитинство,я мала саме таке дитинство разом із своєю прийомною, але такою рідною сім’єю, тому ми бажаємо всім дітям, які залишилися без батьківського піклування знайти свої нові родини!

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"


Данная статья принадлежит к категориям:
       Истории приемных семей Ключи от семейного счастья 3    Усыновление  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Кира Прокопчук

врожденный порок сердца


Олег Григоров

Рабдомиосаркома орбиты глаза


Бурлай Давид и Никита

ДЦП, спастическая дисплазия


Островский Александр

ДЦП, сенсоневральная тугоухость 2-3 степени


Бельченко Ярослав

ДЦП, двойная гемиплегия, психоорганический синдром


В 2020 вы помогли на сумму 3 697 972 гривен

Расходы фонда в 2020

102 больным детям: 1 743 812 грн.
Мед. оборудование: 116 766 грн.
Детдомам для инвалидов: 378 219 грн.
Детcкому экоселу: 189 931 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 755 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 734 грн.
Всего расходов: 3 157 406 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 927 202  гривен


Дитині потрібна родина: Сергій Т.


Ребенку нужна семья: Алексей К. 13 лет, и Марина К. 15 лет


Ребёнку нужна семья: Карина С.