x

Аліна, ми з тобою!

БФ “Щаслива дитина” підбив результати акції “Подолання” до Міжнародного дня онкохворої дитини.
Автор: Елена Гулая, deti.zp.ua Опубликовано: 3 марта 2017, 19:00 1014

15 лютого 2017 року, у Міжнародний день онкохворої дитини, у Запоріжжі пройшла благодійна акція “Подолання”. Діти і підлітки, які перемогли рак або етапи хвороби, зійшли на вершину найвищого кургану острова Хортиця. Учасники побажали здоров’я Беляєвій Аліні та усім хворим дітям України. Акція продовжилася прес-конференцією за участі організатора - БФ “Щаслива дитина”, лікарів ЗОКДБ, батька онкохворої Аліни, представників ЗМІ. У той же час юні учасники у супроводі батьків відпочили у “Дитячій планеті-Запоріжжя” та в “Пузатій хаті”. Партнером фонду також став ДЦ “Медлайф-Біо”.

Дивіться, яким був цей день.

Що ж дала насправді ця піар-акція, які її результати?

Є матеріальні і не матеріальні критерії, за якими група співробітників БФ “Щаслива дитина” оцінила акцію.

Не матеріальні: позитив та натхнення

1) Акція надихнула онкохвору дівчинку Аліну та її батьків, тисячі хворих дітей і іхніх батьків в Україні на вилікування, широко привернула увагу до дітей, хворих на рак. Адже новинні сюжети показали усі запорізькі і центральні телеканали (1+1, 5-й, СТБ), тему добре підтримали вітчизняні сайти і друковані видання. Зазначимо, що місцеві ЗМІ підійшли до висвітлення креативно. Так, “Громадське” зняло шедевральний кліп на підтримку Аліни, ТВ-5 та “Індустріалка” висвітлили і прес-конференцію з важливими месиджами лікарів. А місцевий телеканал Z підбив підсумки акції у прямому ефірі . “Велике спасибі за підтримку!” (хіба може бути щось цінніше за це від важкохворих дітей та іхніх батьків?).

2) Акція надихнула на консолідацію зусиль не байдужих щодо усунення перепонів на шляху вилікування онкохворих дітей у Запорізькій області і в Україні. Потреби, від яких напряму залежить життя дітей: облаштування лікарень усім необхідним медобладанням, рання діагностика хвороби, ліки, кошти, просвітницька діяльність серед батьків, наукові дослідження причин дитячої онкології; також ремонт приміщень ЗОКДБ та ін.

3) У свою чергу БФ “Щаслива дитина” щиро дякує дітям і батькам, які приїхали із Запорізької області спеціально на акцію, лікарям ЗОКДБ, партнерам: Дитячій планеті, Пузатій хаті, ДЦ “Медлайф-біо”.

Матеріальні: кошти, аналізи, ліки, обладанння

1) У рамках акції “Подолання” збиралися кошти на лікування онкохворої пацієнтки ЗОКДБ Аліни Беляєвої через сайти: БФ “Щаслива дитина” та Українська біржа благодійності. Прохання про допомогу Аліні активно поширили ЗМІ України. Дякуємо усім небайдужим!

Статистика УББ: до 07.02.2017 року (до початку анонсування акції “Подолання”) для Аліни Беляєвої 27 чол. перерахувало кошти на суму 5680 грн.

З 7.02.2017 р. 630 чол. перерахували 107 870 грн. 15.02.2017 у день проведення акції перераховано більше 10 000 грн. Після проведення акції збір ще більше пожвавися і склав за період 7.02.-03.03.2017 року 113 550 грн.

Статистика сайту БФ “Щаслива дитина”: на сайті www.deti.zp.ua до акції грошей не надходило, після акції 15.02.-03.03.2017 р. зібрано 8500 грн.

Батьки Аліни окремо збирають на власні картки. Збір на лікування Аліни Беляєвої триває. Усього потрібно 50 000 доларів. БФ “Щаслива дитина” перерахує зібрані кошти виключно на лікування Аліни.

Збір на УББ.

Група підтримки Аліни Беляєвої у Фейсбуці.

2) У рамках акції “Подолання” партнер БФ “Щаслива дитина” ДЦ “Медлайф-Біо” передав 100 благодійних сертифікатів номіналом 150 грн кожний на безкоштовні аналізи для онкохворих дітей - пацієнтів ЗОКДБ.

3) ЗОКДБ отримала центрифугу від ДЦ “Медлайф-Біо”.

4) Учасники акції - юні переможці раку отримали від партнерів фонду: “Дитяча планета-Запоріжжя” та “Пузата хата” відпочинок та здорову іжу на благодійній основі.

5) Складено список медичного обладнання, яке необхідно для лікування онкохворих пацієнтів ЗОКДБ. БФ “Щаслива дитина” буде намагатися допомогти його придбати. До допомоги лікарні та хворим дітям запрошуємо усіх небайдужих.

6) Результати акції “Подолання” із побажаннями батьків і лікарів офіційно направлені до міської, обласної влади та в Міністерство охорони здоров’я України. Відповіді будуть оприлюднені на сайті фонду.

Також онкохворим дітям дуже потрібна кров. Для лікування одної дитини треба до 100 донорів. Донори можуть сдати кров на Запорізькій обласній станції переливання крові (м. Запоріжжя, вул. Правди, 35, тел. (061) 233-14-27).

Допомогти онкохворим дітям можна також у рамках благодійного проекту “Любов милосердствує” Запорізької єпархії УПЦ.

БФ “Щаслива дитина” діє в Україні 10 років.


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Солошенко Илья

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


Саша Островский

ДЦП, сенсоневральная тугоухость 2-3 степени


Ваня Полянский

Муковисцидоз


Алиса Белюк

Врождённый порок развития кишечника. Сепсис.


Логвиненко Никита

системная склеродермия


В 2020 вы помогли на сумму 4 017 269 гривен

Расходы фонда в 2020

108 больным детям: 2 092 822 грн.
Мед. оборудование: 136 962 грн.
Детдомам для инвалидов: 452 834 грн.
Детcкому экоселу: 215 329 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 88 890 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 401 194 грн.
Всего расходов: 3 732 596 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 246 500  гривен


Дитині потрібна родина: Володимир П.


Дитині потрібна родина: Сергій Г.


Ребенку нужна семья: Наталья