Музика в серці...

Поділитися магією звуків фортепіано, домри та гітари до вихованців Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з розумовою відсталістю приїхали учні Дитячої музичної школи № 3
Автор: Юлия Ахтман, akhtmanyulia.hiblogger.net Опубликовано: 28 марта 2014, 16:30 2350

Поділитися магією звуків фортепіано, домри та гітари до вихованців Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з розумовою відсталістю приїхали учні Дитячої музичної школи № 3. Під керівництвом викладача домри Тетяни Кобилівскої та викладача фортепіано, концертмейстера Віктора Орлова юні музиканти виконали твори І.С. Баха, М.Каркассі, Ю.С. Щуровського, В.І. Темнова, а також інших вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Трохи наукових фактів...

Гарна, якісна музика сприятливо впливає на центральну нервову систему людини, а також на функції таких життєво важливих фізіологічних систем як: серцево - судинної, м'язової, дихальної та травної. Вчені провели дослідження та довели, що при прослуховуванні музики по певних нервових закінченнях надходить більша кількість крові, що стимулює вироблення допаміну - речовини, що створює відчуття щастя, насолоди та радості. Допамін впливає на певні ділянки мозку, що відповідають за почуття та мотивацію до дій. Цей же нейромедіатор виділяється, якщо людина смачно поїла або, наприклад, прочитала цікаву книжку.

Музичний твір «Фантазія» німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха виконав учень ДМШ №3.

Після концерту всім бажаючим запропонували спробувати самостійно зіграти на музичних інструментах.

Найчастіше громадськість цурається патологічно хворих, рідко виявляючи бажання допомогти людям з особливими потребами. Олігофрени викликають презирство, непорозуміння, жалість і, що найбільше насторожує, глузування. Про них не те щоб не знають, про них просто не бажають знати. І лише деякі люди роблять життя таких хлопчаків цікавішим та яскравішим. Світ немов перекинувся з ніг на голову: є дорослі, котрі, як безтурботні діти, програють величезні суми грошей в казино, в той час як є діти, які завзято репетирують вечорами, щоб приїхати в дитячий будинок з концертом і тим самим подарувати сиротам маленьке свято. Юні таланти, спасибі вам за ваше добре і відкрите серце. Бережи вас Боже!


Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:


Логвиненко Никита

системная склеродермия


Тарас Кротик

ДЦП, левосторонний гемипарез


Максим Фитискин

ДЦП, спастическая диплегия. Рекурвация в коленных суставах


Дмитрий Овчаренко

ДЦП. Микроцефалия


Шамрай Илья и Вероника

ДЦП. Спастический тетрапарез


В 2020 вы помогли на сумму 3 687 019 гривен

Расходы фонда в 2020

101 больным детям: 1 686 816 грн.
Мед. оборудование: 115 975 грн.
Детдомам для инвалидов: 350 305 грн.
Детcкому экоселу: 179 053 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 79 544 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 025 грн.
Служебные расходы: 325 172 грн.
Всего расходов: 3 056 855 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 73 916 249  гривен


Ребенку нужна семья: Анна


Дети-сироты, которые обрели семью


Дитині потрібна родина: Сергій Н.