Дети Запорожья лого

У наступному році фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей має бути збільшено

14 ноября 2012, 12:00 1274 Автор: Управління у справах преси та інформації zoda.gov.ua В обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада, учасники якої підбили підсумки проведення оздоровчої кампанії у 2012 році та визначили завдання для організації якісного відпочинку дітей у наступному році

В обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада, учасники якої підбили підсумки проведення оздоровчої кампанії у 2012 році та визначили завдання для організації якісного відпочинку дітей у наступному році. Захід відбувся під головуванням заступника голови ОДА Андрія Гамова.

Як повідомила в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Любов Ярова, на оздоровчу кампанію дітей у 2012 році витрачено понад 42,1 млн. грн. За ці кошти послугами оздоровлення та відпочинку були забезпечені 65% (96660) запорізьких дітей.

Перевищили загальнообласний показник Пологівський район (оздоровлено 99% дітей), Бердянський (97,8% ), м. Бердянськ (94,4%), Запорізький район (89,2%), Якимівський (88%), Гуляйпільський (86%), м. Енергодар (85,1%), Чернігівський (83%), Куйбишевський (80,3%), а також Веселівський, Мелітопольський, Приазовський райони, де оздоровлено 75% дітей шкільного віку.

Як пояснила Л. Ярова, такий високий загальний відсоток охоплення дітей досягнуто за рахунок проведення різноманітних екскурсій та походів.

Також учасників наради поінформовано про суму коштів, спрямованих на оздоровлення однієї дитини. За цим показником лідерами стали м. Енергодар (873 грн.), Михайлівський район (494грн.), м. Токмак (450,7 грн.), Василівський район (387 грн.). Найменше коштів виділено в м. Бердянськ (54,8 грн.) та Чернігівському районі (60,7 грн.).

Протягом літнього періоду в області працювали 49 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. В цьому році відновили роботу два заклади оздоровлення та відпочинку в Якимівському районі - «Кристал» та «Лелека». Крім того, послуги з відпочинку надавали 316 таборів денного перебування при закладах освіти області, чотири табори праці та відпочинку, шість наметових містечок.

Керівники районів прозвітували представнику обласної виконавчої влади про організацію дитячого відпочинку на місцях та окреслили плани щодо проведення майбутньої оздоровчої кампанії.

- Наразі для нас важливо спланувати 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в наступному році. Переконаний, ця робота вимагатиме збільшення фінансування з місцевих та районних бюджетів. Тож маєте бути до цього готові і вже шукати додаткові джерела, - звернувся до керівників територій Андрій Гамов.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии